Historie klanu/guildy Ghostbusters

Pravidla pro používání komunitního fóra Ghostbusters, veřejná diskuze pro uživatele, kteří nejsou členy privátní komunity.
Uživatelský avatar
Kolodej
Trolling Bot
Příspěvky: 3705
Registrován: únor 4, 2009, 9:23 pm
Kontaktovat uživatele:

Historie klanu/guildy Ghostbusters

Nový příspěvek od Kolodej »

Nejsem zakladatel klanu, takze pisnu jen co si pamatuju a co jsem zazil z meho pohledu. Doufam, ze ostatni neco doplni.

Pred necelymi 4 lety jsem si konecne obstaral novyho notase a normalni net, tak jsem hledal nejakou onlinovku na odreagovani. Narazil jsem na Lineage 2 a pozdeji na free C3 server Stonehenge (mel nejhezci web).
Po chvilce hrani -
Obrázek
Mne Laibo (uz davno nehraje) nalakal do klanu Ghostbusters, ktery uz na serveru par tydnu byl.
Zacal jsem casto hrat a podilet se na rustu klanu.. zbytek klanu mne o l2 hrozne moc naucil...
Obrázek
Stonehenge nebyl spatny server (na zacatku), ale cim dal tim vic zacal admin (Spaceman) blaznit a slo to k sipku.
Zatim jsme poradali klanove akce.
Obrázek
Neco malo pvp.
Obrázek
Celoserverove eventy...
Obrázek
Pak vznikla celoserverova valka mezi dvema ally a zkoncila zabanovanim poloviny nasich lidi.
Takze presun na dalsi server....

Nasledovalo par dni na Elenii.. kde se ukazalo, ze tudy cesta nevede.

Dale presun na Dark Angels (nynejsi VGOS)
Zacli jsme zde jako klan Ghostbusters.
Obrázek
Pozdeji par lidi odeslo hledat novy lepsi server a cast (mezi nima i ja) jsme se sloucili s klanem Sweethearts.
Zucastnili jsme se nekolika Antharasu
Obrázek
Raidu
Obrázek
a neco vice pvp :)
Obrázek

Zatimco my jsme hrali na DA, tak ostatni nasli server L2 Crystal, kam se po delsi dobe vetsina z nas nastehovala.
Znova rozjeti klanu, ucast v ally se Strazcema a pozdeji v prvni velke ally na serveru Nightmare, kde jsme poprve slozili Bailuma a udelali si subky a ziskali hrad Gludio... nekdy v teto dobe jsem se stal Clan leaderem.
Obrázek
Obrázek
Pak se kvuli neshodam s klanem Guardians of Night ally rozpadla a my jsme zalozili novou ally Moonlight a delsi dobu byli nejsilnejsi ally na serveru (kazdy klan hrad a tak).
Boje o baiuma a ally raid akce stale pokracovaly. Dokonce jsme si nektere tezsi bosse davali i klanove.
Obrázek
Par videi ally Moonlight. Ani jedno jsem netocil ja, takze za kvalitu neodpovidam :)
http://www.youtube.com/watch?v=BILw0qHcUC0
http://www.youtube.com/watch?v=XwA7rDWqRWA

Pred necelym rokem jsem musel na par mesicu pracovne do Holandska a po navratu zjistil, ze mne l2 uz tolik nebere jako kdysi.
Tak jsem omezil hrani a postupne prochazel vsechny mozne onlinovky, az jsem zakotvil na zacatku open bety Runes of Magic, kde jsme postupne zalozili zas guildu Ghostbusters a pokracujem v tradici na EN/PvE serveru Macantacht.
Z nejakych uspechu bych asi vyzdvihnul.. guilda lvl 7, vlastnime hrad a v soucasne dobe si davame v pohode Cyclops lair (3. nejtezsi instance ve hre).
Obrázek
Obrázek
If I truly want to understand humanity, I need only read the comments section on Youtube.

TSW - mrtva hra
ShiningEye - templar - Healer - Fist/Pistol a Assault rifle/Blood
TheInnerFire - templar - Tank - Blade/Hammer a Blade/Chaos
SWL - jeste mrtvejsi hra
ShiningEye - zbytecny healer :)
GW2 - uz nehraju
Tatranka Von Opavia - sylvari elementalist 80
BDO - Family name Ichinoko - Witch 62 - AKTIVE
Warframe - Kolodej - MR25 - SEMIAKTIVE
Mileworg
Adept
Příspěvky: 291
Registrován: březen 20, 2009, 11:45 am

Re: Historie klanu/guildy Ghostbusters

Nový příspěvek od Mileworg »

K zaciatku este doplnim, ze uplne prvy zaciatok Ghosbusters bol na Forbidden lands v marci 2006. Tusim sme zacinali 5-ia, okrem mna este Fany, Warrax (Morgana) a dvaja uz davno nehrajuci: Bogard a Texo. Ale bol tam wipe, tak sme potom presli na Stonehenge - april 2006.
TSO - The Settlers Online - Mileworg - Northisle - lvl 50 - guild: Frndzalica :-)
NWO - Mileworg - Devoted Cleric - lvl 60 - Dragon - neaktivny
Tera - Mileworg - Lancer - Veritas - neaktivny
RoM - Mileworg - Warrior/Rouge; Rozalia - Mag/Priest - neaktivny
L2 - Mileworg - Kamael Soul Hound - lvl 80 - neaktivny; (L2-Stonehenge - Milord - Hawkeye - zmazany)
Uživatelský avatar
Kolodej
Trolling Bot
Příspěvky: 3705
Registrován: únor 4, 2009, 9:23 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie klanu/guildy Ghostbusters

Nový příspěvek od Kolodej »

Pomalu pracuju na update historie s doplnenim, ale mejte se mnou trpelivost.. dovolena, cizina, prace...
Casem to bude... :)
Jinak bych uvital, kdyby nekdo alespon v bodech napsal, co se delo v RoM za moji nepritomnosti a nahodil alespon 1 screen k tomu.
If I truly want to understand humanity, I need only read the comments section on Youtube.

TSW - mrtva hra
ShiningEye - templar - Healer - Fist/Pistol a Assault rifle/Blood
TheInnerFire - templar - Tank - Blade/Hammer a Blade/Chaos
SWL - jeste mrtvejsi hra
ShiningEye - zbytecny healer :)
GW2 - uz nehraju
Tatranka Von Opavia - sylvari elementalist 80
BDO - Family name Ichinoko - Witch 62 - AKTIVE
Warframe - Kolodej - MR25 - SEMIAKTIVE
Uživatelský avatar
HaRD
Administrátor
Příspěvky: 2206
Registrován: únor 3, 2009, 7:56 pm
Bydliště: Kaplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie klanu/guildy Ghostbusters

Nový příspěvek od HaRD »

Vzhledem k tomu, že máme již fixní (placenou) doménu + webhosting, prosil bych tyto "déletrvající" screeny uploadovat sem na fórko. Kvůli dlouhodobější dostupnosti. Předem děkuji :)
Obrázek
For professional trolling and public internet eliminations.
Uživatelský avatar
HaRD
Administrátor
Příspěvky: 2206
Registrován: únor 3, 2009, 7:56 pm
Bydliště: Kaplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie klanu/guildy Ghostbusters

Nový příspěvek od HaRD »

Jen doplním zastaralé info.. částečně.. někdo se toho možná zhostí s trochu větší vervou, než když já přijdu vyfluslej z práce, kde jsem byl prvně sám jako surv. officer.

V současné době členové guildy / klanu / korpy / whatever / působí ve hrách:
  • Runes of Magic
  • EVE Online (spíš pasivně a jen pár jedinců - nyní v době vydání Guild Wars 2 nehraje snad nikdo)
  • Aion na serveru soul-aion.cz (nejspíš? nemám přímé info - z prohledání fóra to vypadá, že tam legie Ghostbusters působí)
  • Guild Wars 2
  • Lineage 2 (spíš pár jedinců a odpadlíků :D )
  • The Secret World
... a mnohé mnohé další MMO hry.
Obrázek
For professional trolling and public internet eliminations.
Uživatelský avatar
HaRD
Administrátor
Příspěvky: 2206
Registrován: únor 3, 2009, 7:56 pm
Bydliště: Kaplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie klanu/guildy Ghostbusters

Nový příspěvek od HaRD »

Topic z větší části není aktualizovaný. Pokud dám do kupy pár zajímavých screenů, tak updatnu první post a promažu.
Obrázek
For professional trolling and public internet eliminations.
Uživatelský avatar
HaRD
Administrátor
Příspěvky: 2206
Registrován: únor 3, 2009, 7:56 pm
Bydliště: Kaplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie klanu/guildy Ghostbusters

Nový příspěvek od HaRD »

Neptuneee, welcome on Ghostbusters closed community forum! :devil

Pro ostatní: Neptune je admin / webmaster z online-gaming-world.com (komunita lidí kolem Crysis Wars).
Obrázek
For professional trolling and public internet eliminations.
Uživatelský avatar
Neptune
Slave
Slave
Příspěvky: 2
Registrován: březen 27, 2014, 12:57 am

Re: Historie klanu/guildy Ghostbusters

Nový příspěvek od Neptune »

Thanks HaRD. It's great to be here! As thank you, I'd like to share a new trolling tool I recently develoed: TrollSpeak 3!

It is the new trolling tool we should all use!

Obrázek
Uživatelský avatar
HaRD
Administrátor
Příspěvky: 2206
Registrován: únor 3, 2009, 7:56 pm
Bydliště: Kaplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie klanu/guildy Ghostbusters

Nový příspěvek od HaRD »

Oh, absolutely must have app! Where is download link? :devil
Obrázek
For professional trolling and public internet eliminations.
Odpovědět